Kilka słów o mnie:)

Mały krok, przybliża Nas do wielkich rzeczy …

Najtrudniej jest zawsze zacząć i podjąć wyzwanie, później już wiemy co robić

Często mam tak, że myślę przed snem o wielu różnych sprawach, w mojej głowie powstają liczne scenariusze, co by było, gdyby…. Tworzą się różne sytuacje oraz analizuję je. Z powstaniem tego bloga było podobnie od paru dobrych lat, myślałam, czy warto, czy dam sobie rade, czy to, co napiszę bądź pokaże innym, będzie miało jakiś głębszy sens, czy tylko będę jedną z wielu osób, które mają marzenia, ale boją się je spełniać? To wszystko kłębiło się, w mojej głowię, aż po wielu latach po prostu dojrzałam, stwierdziłam, że jeżeli nie zaryzykuję nie dowiem się jak to jest i czy potrafi to robić…Można rzec historia jakich wiele ale jednak inna….

Każdy z Nas jest inny i inaczej postrzega otaczający go świat, co jest niezwykle fascynujące, każdy ma inne zainteresowania inną wizję świat, w którym żyję. Uważam, że w życiu są dwie najtrudniejsze rzeczy, które zawsze przynoszą nam wiele zmartwień. Po pierwsze zacząć a po drugie pokazać innym siebie. Najtrudniej jest napisać wstęp, przed snem mam wiele pomysłów, mam w głowię ciekawe teksy, a z chwilą, gdy siadam do pisania mam po prostu pustkę. Nie mniej, jednak gdy w końcu zacznę, słowa same pojawiają się, co jest nie zwykłe-przyjemniej dla mnie.

A więc skoro już zaczęłam, pokonałam pierwszą przeszkodę, teraz czas na drugą i raczej trudniejszą. Nie opowiem wam, co potrafię, jakie skończyłam studia oraz kursy, uważam, że, nie to, co jest na papierze, ale to, co chcemy przekazać i w jaki sposób jest ważniejsze. To nie tytuły czynią z nas ludzi oczytanych, a to, co sami robimy dla siebie, aby się zrealizować. Pogłębianie wiedzy jest ważne, ale chwalenie się osiągnięciami jedynie na pokaz nie jest istotne w naszym życiu. Zdradzę tylko to, co uważa, za słuszne i pokaże to, kim jestem. Zaczynając od samej podstawy mam na imię Ania. Jestem tutaj, ponieważ zawsze chciałam tu być, tylko brakowało mi odwagi, aby spróbować. Zapewne wiele jest takich osób jak ja. Pomimo, że opinie innych osób, nigdy nie były dla mnie wyznacznikiem zawsze, w każdym z Nas jest pewna blokada w związku z tym, co ktoś o Nas pomyśli, przez to często rezygnujemy z własnych marzeń oraz samorealizacji.

Jestem tutaj, ponieważ chce poznać innych ludzi, którzy próbują być sobą, pomimo otaczającego ich świata. Kieruję się zawsze tymi samymi wartościami, wierze w ludzi, wierze w siłę naszej determinacji oraz w autentyczność, która w obecnych czasach jest wręcz na wagę złota. Interesuję się fotografią oraz tworzeniem stylizacji, sama zaczęłam pozować do zdjęć, choć wiele mnie kosztowało zaakceptowanie swojego wyglądu, siebie na zdjęciach, uwierzycie mi, wcale nie jest to takie proste, pokazanie siebie innym. Z chwilą, gdy się na to godzisz, pokazujesz cząstkę siebie, tego, kim jesteś a do tego, trzeba naprawdę być z samym sobą szczerym. Lubię odkrywać rzeczy, stare, miejsca znane, lecz zapomniane i tak bardzo niedoceniane. Często szukamy miejsc wyjątkowych do zdjęć, gdy w zasięgu naszego wzroku znajdą się one obok Nas. Kocham modę, lecz podchodzę, do niej z pewnym dystenem, nie zmieniam swoich poglądów, wartości w jej imię. Jestem wegetarianka, od 14 roku życia nie jem, ani nie nosze skór oraz futer ze zwierząt. Żadne markowe ubrania oraz torebki czy paski nie zmienią tego. Uważam, że moda to styl życia oraz pokazania tego, jacy jesteśmy. Wiem, że to tylko ubrania, ale jakże ukazują Nasze zmartwienia oraz sukcesy. Gdy jesteśmy smutni, zakładamy ciemne ubrania, a gdy cieszymy się jasne, to takie proste wręcz banale a tak bardzo prawdzie. Znajdziecie u mnie zarówno zdjęcia z podróży oraz z miejsc nie koniecznie dalekich, ale jak że bliskich i ciekawych oraz moje propozycje dotyczące stylizacji. Dojrzałam również do pisania, co mam cichą nadzieję pomoże innym do przełamania się i spróbowania nie koniecznie pod postacią prowadzenia bloga, ale osiągnięcia zamierzonego celu.

Opublikowane przez romanticsugar94

Podróżowanie to nie tylko zwiedzanie dalekich, nieznanych miejsc. To umiejętności odnalezie czegoś nowego w miejscu w którym juz byłeś, za każdym razem na nowo🌸💕💮❤️

2 myśli w temacie “Kilka słów o mnie:)

  1. O, miałam podobnie, jestem raczej nieśmiałą osobą i ciężko mi było się ,,przełamać” zanim moje wiersze ujrzały światło dzienne również minęło bardzo dużo czasu (większość przepadła, bo była to tzn. poezja pisana do szuflady i nigdy jakoś poważnie do tego nie podchodziłam, ale w zeszłym roku jakoś się udało i tu jestem . Jak dobrze Cię zobaczyć! 😉 fajne stylówy i nie tylko, pozdrawiam ciepło!

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: