Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Zamek Królewski w Warszawie❤️

Jeśli naszym przeznaczeniem byłoby być w jednym miejscu, mielibyśmy korzenie zamiast stóp.

  Rachel Wolchin

Lepiej późno niż wcale, to powiedzenie idealnie wpisuje się do odkrywania miejsc, które tak naprawdę są w zasięgu naszego wzroku.

Często odkładamy wszystko na później, ponieważ zawsze na wszystko mamy czas. Jest to oczywiście nie prawda, ale człowiek uczy się na błędach.

Do czego zmierzam? Nie zawsze mieszkałam w Warszawie, a mieszkając w danym mieście tak zwyczajnie się go nie zwiedza, traktuje się to miasto wręcz z pewną ignorancją. Planuję się dalekie podróże a to co jest na wyciągniecie naszej dłoni nie doceniamy, nie potrafimy docenić tego co jest blisko . Naturalne jest to, że trzeba poszerzać swoje horyzonty i zwiedzać jak najwięcej, ale czy nie warto zacząć od tak zwanego początku? Czyli od miejsca w którym właśnie mieszkamy ! Cudze chwalicie a swego nie znacie, zamiast narzekać na brak atrakcji w swoim mieście rozejrzyj się dookoła i pamiętaj, że to co wydaje się być banale może wcale takie nie być!

Jeżeli mieszkasz w Warszawie albo planujesz ją odwiedzić warto wstąpić do Zamku Królewskiego . Jest on naprawdę bardzo wyjątkowy i zachwyca swoim wnętrzem.

W Warszawie mieszkam od dwóch lat a po raz pierwszy udałam się do tego miejsca. Czy było warto? Oczywiście , że tak!

Oprócz po obcowania chodź trochę z historia na chwilę można oderwać się od codzienność. Zainteresować się czymś nowych, zobaczyć wyjątkowe wnętrza. Galeria zaprezentowana tutaj to tylko ułamek tego co można tam zobaczyć. A teraz konkrety 🙂

  1. Cena – 30 zł za osobę beż zniżek – uważam , ją za adekwatną do oderwanej oferty
  2. Atrakcje- każde, pomieszczenie jest inne, czas zwiedzania to około 2 godziny, panuję tam raczej cisza, więc na spokojnie można zobaczyć, każdy eksponat
  3. Idealne miejsce dla na weekend aby chodź trochę odpocząć psychicznie od codziennego zgiełku i dla każdego w każdym wieku !:)

Opublikowane przez romanticsugar94

Podróżowanie to nie tylko zwiedzanie dalekich, nieznanych miejsc. To umiejętności odnalezie czegoś nowego w miejscu w którym juz byłeś, za każdym razem na nowo🌸💕💮❤️

8 myśli w temacie “Zamek Królewski w Warszawie❤️

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: