Podróże małe i duże – Park Skaryszewski

Pomimo braku możliwości podróżowania w nie znane to i tak nadal możemy odkryć miejsca blisko Nas, które wprawią w prawdziwy zachwyt.

Nie musimy szukać daleko, bo obok znajdują się miejsca zachwycające, niezwykłe i jak że wyjątkowe. Korzystajmy z możliwości, jakie mamy a świat nie, będzie już aż tak bardzo obcy oraz trudny. Warto założyć wygodne buty i po prostu pójść do parku, który znajduje się nie daleko.

Możesz odkryć wspaniałe kwitnące drzewa oraz niezwykłe krajobrazy, które skomponowała sama natura. Uwielbiam wiosnę to czas, kiedy wszystko budzi się do życia i świat wydaję się bardziej kolorowy.

To, co do tej pory tratowałeś jako błahostce oraz nie zwracałeś uwagi na rzeczy, które dzieją się wokół może, stać się dla ciebie nie tylko niezwykłe oraz i ważne.

Docenimy to, co mamy! Chociaż wydaje się, że mamy tak bardzo niewiele jesteśmy w strasznym błędzie. Wystarczy stanąć na chwilę, rozejrzeć się do około a wtedy wszystko stanie się łatwiejsze, problemy, które spędzają ci sen z powiek, przestaną mieć znaczenie, bo staną się o wiele, mniejsze niż wcześniej się wydawało. Świat, pomimo że zatrzymał się chwilę, to nadal idzie do przodu. Czas mija i jeżeli my będziemy mijać wraz z nimi, nie odkryjemy niczego więcej, nic nas nie zaskoczy, ale jeżeli postanowimy wykorzystać każdą chwilę swojego życia, to zdamy sobie sprawę, że zdarza się tylko ona raz w życiu. Wtedy naprawdę będziemy żyć. Nie żałuj nieodkrytych lądów, odkrywaj to, co masz wokół siebie.

Podróżowanie to nie tylko zwiedzanie dalekich, nieznanych miejsc to umiejętność odnalezienia czegoś nowego w miejscu, w którym już byłeś, za każdym razem na nowo.

Opublikowane przez romanticsugar94

Podróżowanie to nie tylko zwiedzanie dalekich, nieznanych miejsc. To umiejętności odnalezie czegoś nowego w miejscu w którym juz byłeś, za każdym razem na nowo🌸💕💮❤️

11 myśli w temacie “Podróże małe i duże – Park Skaryszewski

      1. To ciekawe, że byliśmy w wielu miejscach wokół tego parku (PGE Narodowy/Stadion Dziesięciolecia, Teatr Powszechny, Konkatedra na Kamionku, czy Saska Kępa), ale nie byliśmy tam na spacerze. Dziękujemy za inspirację 😉

        Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: