Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Rowerkiem po mieście😍🚲

Mieszkanie w dużym mieście ma swoje wady oraz zalety, w zasadzie, w jakimkolwiek miejscu się znajdujemy tak, właśnie jest. Warto więc umieć wyłapywać te zalety bądź przekształcać wady w coś efektywnego.

Do czego zmierzam…? Uwielbiam jazdę na rowerze, ale szczerze, od kiedy wprowadziłam się z domu to dobre 5 lat nie jeździłam na nim w żadne czy dłuższe, czy krótsze trasy.

Tak bardzo gonimy za czymś, i tak chcemy mieć, to co wydaje się dla nas najlepsze w danym momencie, a zapominamy o tak ważnych i małych rzeczach dzięki, którym jesteśmy szczęśliwi.

To, co wydaje się nam zupełnie nieistotne, wręcz banale jest bardzo ważne. Przez tę ciągłą gonitwę za pracą, dobrymi ubraniami, świetnym mieszkaniem zapominamy tylko, a raczej aż o jednym o Nas!!!! Sama zaplatałam się w pewnym momencie gnając za tym, co powinno być ważne w moim wieku, bo inni tak robią, ciągle pracują nie, mają czasu dla siebie, ani tym bardziej dla nikogo, żyją w ciągłym stresie, sami cały czas od siebie dużo wymagają, ale też inni oczekują od nich coraz więcej poświęcenia. Człowiek po prostu się gubi i nie wiem, co jest dla niego ważne, a co po prostu wypada robić w swoim życiu.

Dlatego też bardzo istotne jest, aby chociaż raz na jakiś czas potrafić oddzielić wręcz grubą kreską prace od swojego życia prywatnego, nawet jazda na rowerze potrafi nas na tyle od stresować oraz pomoc w kwestii poukładania sobie wszystkiego w naszych głowach na spokojnie.

Super jest się spełniać, ale jeżeli weźmiemy na swoje barki za dużo to nie damy rady jesteśmy tylko ludźmi, potrafimy się poświęcać, ale potrzebujemy czas tylko dla nas oraz dla naszych bliskich. Żadne pieniądze ani status społeczny czy piękne mieszkanie nie jest warte Naszego czasu, który poświęcamy, aby to osiągnąć, kiedy jesteśmy sami i nie mamy z mim dzielić Naszego sukcesu!!!!!

Opublikowane przez romanticsugar94

Podróżowanie to nie tylko zwiedzanie dalekich, nieznanych miejsc. To umiejętności odnalezie czegoś nowego w miejscu w którym juz byłeś, za każdym razem na nowo🌸💕💮❤️

5 myśli w temacie “Rowerkiem po mieście😍🚲

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: