Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Wspomnienia wakacji – Wieliczka

Wakacje mięły tak szybko, że nawet nie miała, kiedy wrzuć tych niezwykłych zdjęć z Wieliczki.

Niestety ciągle jesteśmy zagubieni w codzienności i żyjemy dniem, który jest aktualnie, a nie skupiamy się na tym, aby przeżyć go, w ten sposób jakby był naszym ostatnim.

Ciężko jest winnic kogokolwiek, ponieważ sama łapę się na tym, że czekam aż, dzień się skończy, zamiast wykorzystać go w pełni. Bliskie podróże czasem są lepsze niż te dalekie tak przez nas wyczekane, ponieważ nie odliczamy dni, do podróży a żyjemy chwilą. Uwierzcie mi na słowo, że warto rzuć wszystko choćby na weekend i zrobić sobie jakąkolwiek, nawet najkrótszą wycieczkę, aby tylko odpocząć i zobaczyć coś innego niż miejsce, w którym żyjemy na co dzień. Warto wracać w miejsca, w których się było. Nie lekceważmy ich z tego tytułu, ponieważ w każdym , mieście jest milion miejsc, których nigdy nie widziałeś i ich nie zobaczysz, jeżeli będzie aż tak cyniczny oraz w zasadzie leniwy, aby wysyć po prostu na zwykły spacer. Doceń to, co masz a życie stanie, się o wile łatwiejsze niż ci się wydaję.

Opublikowane przez romanticsugar94

Podróżowanie to nie tylko zwiedzanie dalekich, nieznanych miejsc. To umiejętności odnalezie czegoś nowego w miejscu w którym juz byłeś, za każdym razem na nowo🌸💕💮❤️

3 myśli w temacie “Wspomnienia wakacji – Wieliczka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: