Przemijanie

Ostatnie promienie jesiennego słońca muszą ustąpić już chłodnym zimowym porankom. Czas płynie, jest to naturalne, taka jest kolej rzeczy, że po barwnej jesieni, zazwyczaj przychodzi bardziej przygnębiająca zima.

Kurczowo trzymamy się rzeczy, które wydają się dla nas najlepsze, wolimy patrzeć na piękne rzeczy oraz się nimi otaczać odrzucamy to, co dla nas jest niedoskonałe. Wcześniej uważałam, że czas jest zbyt okrutny, pozbawia mnie w dość szybki i bolesny sposób chwil, które są wyjątkowe, aczkolwiek dostrzegłam, w końcu jego prawdziwe obliczę.

Piękne chwilę pozostaną na zawsze w pamięci, natomiast złe wspomniana, dzięki niemu stają się łatwiejsze do przetrwania. Im szybciej mija dzień za dniem, tym szybciej zdaje sobie sprawę ze świat, w którym żyję, jest inny od tego, który do tej pory postrzegałam.

Ten rok jest dość trudny, ale też wyjątkowy, chyba do tej pory byłam zbyt naiwna, wierząc w bezgranicznie fikcję, którą się otaczałam.

Wiele ludzi poznałam, wiele się od nich nauczyłam, oraz pokazałam im siebie, oraz swój punkt widzenia, wielu straciłam, ale wiem, że Ci, którzy pozostali są prawdziwi, i są i zawsze byli oraz będą. Nie musimy winić życia za stratę, ale docenić to jako lekcję. Wiele razy jeszcze poznamy kogoś, kim się zachwycimy, i uznamy go za przyjaciela, spędzimy z nim wiele cudownych chwil, które zachowamy w pamięci, lecz zmieniamy się i dojedzmy do punktu, w którym będziemy musieli się pożegnać, co nie będzie, oznacza tak naprawdę niczego złego. Czas jest, więc wyjątkowy dla nas codziennie, uczy nas czasem w dość okrutny sposób, jak powinniśmy żyć i jak doceniać życie. Lekcją dla mnie było ściągnięcie tak zwanych różowych okularów i zobaczenie rzeczywistości taką jaką, jest. To, co pozostało było przez pewien moment ciężkie do zaakceptowania, ale lepiej znać prawdę niż żyć w fikcji, okrutne, lecz prawdziwa.

Rozczarowanie oraz zawód to słowa, które nasuwają się jako pierwsze, wspominając tegoroczną jesień. Ukochana pora roku stała się pełna żalu i z wielkim utęsknień oraz ulgą doceniam, nastającą zimę. Nigdy nie doceniałam czasu, a teraz wiem, jaki jest ważny.

Dobre chwilę zawsze będą w sercu a złe każdego dnia, będą stawać się nieistotnym wspomnień, które zniknie. Życie nigdy nie będzie łatwe, ale z odpowiednim nastawieniem może stać się dość intrygujące oraz wyjątkowe. Zamykając pewien rozdział w życiu, nie żałuj go, on pozwoli się Tobie otworzyć na nowe doświadczenia, ale z wiedzą, która jest niebywale istotna w codziennym życiu.

Opublikowane przez romanticsugar94

Podróżowanie to nie tylko zwiedzanie dalekich, nieznanych miejsc. To umiejętności odnalezie czegoś nowego w miejscu w którym juz byłeś, za każdym razem na nowo🌸💕💮❤️

9 myśli w temacie “Przemijanie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: