Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Pierwsze chłodne dni

Czas wcale nie jest Naszym wrogiem, jeżeli potrafimy z Nim współpracować oraz wyciągać wnioski z tego, co Nam oferuję

Dni stały się krótsze i bardziej ponure przez brak słońca, chociaż czasem udaje się dostrzec przebijające się przez chmury delikatne promienie.

Mimo wiatru, opadu deszczu czy też śniegu, spacer pomimo nie sprzyjającej aury, nadal wydaję się dość atrakcyjny, a nawet konieczny, aby nie zatracić się w codzienności. Rozmyślanie o czasie i przemijaniu dodaje mimo wszystko wewnętrznych skrzydeł oraz potwierdza fakt, że nic nie dzieje się bez przyczyn. Nawet jeżeli coś się kończy i czujemy, że tracimy grunt pod nogami to w ciągu krótkiej chwili Nasze życie może diametralnie się zmienić i zacznie sprzyjać nam los.

Życie jest przewrotne i w chwili, gdy wydaje się, że osiągamy stabilizację, może nam pokazać, że nie możemy być niczego w nim pewni. Nie mniej jednak czas daje nam gwarancję, przetrwania oraz zdobycia większej siły każdego dnia.

Nie ma sensu opłakiwać ludzi, którzy nas nie docenia oraz rozpamiętywać ich ciągle, jeżeli nie potrafią w żadne sposób poświecić swojego czasu na rozmowę z nami. Najtrudniej jest dostrzec, prawdziwe obliczę rzeczywistości, w której się znajdujemy później, już jest łatwiej, ponieważ mamy wiedzę oraz plan działania.

Ten rok dobiega końca, lecz nadal potrafi zaskoczyć i dać nadzieje na leszy czas, który niebawem nastąpi.

Opublikowane przez romanticsugar94

Podróżowanie to nie tylko zwiedzanie dalekich, nieznanych miejsc. To umiejętności odnalezie czegoś nowego w miejscu w którym juz byłeś, za każdym razem na nowo🌸💕💮❤️

4 myśli w temacie “Pierwsze chłodne dni

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: