Coś się kończy, aby mogło pojawić się nowe

I stało się!!!Jesteśmy w 2021 roku, stajemy się starsi o kolejny rok i zgodnie z Naszymi przekonania stwarzamy wyzwania, które chcemy zrealizować.

Nowe cele, które tak naprawdę nie zostały zrealizować wcześniej stają się Naszymi drogowskazami. Ciężko jest mi ocenić czy nowy rok ma jakąś szczególną moc sprawczą, skoro nie udało nam się zrealizować naszych celów wcześniej, czy wynika to po prostu z braku czasu, czy też niechęci. Nie mniej jednak jedno jest pewne, rok 2020 był wyjątkowy na swój sposób. Dzięki nie jesteśmy bogatsi o nowe, choć nie zbyt przyjemne doświadczenie, ale i tez o na pewno nie jedno piękne wspomnienia.

Gdy coś się kończy, zaczyna się coś nowego, nie wiem, czy czeka Nas coś dobrego, czy wręcz odwrotnie. Zycie nigdy nie było i nie będzie łatwe, ale możemy dzięki Naszemu doświadczeniu kierować nim w taki sposób, aby być z niego wypełni zadowoleni. Nie żałujmy, że nie udało Nam się osiągnąć założonego celu, tylko skupmy się na tym, aby znaleźć sposób, by go zrealizować. Rzadko kiedy coś uda się za pierwszym razem , dlatego też nie ma sensu odpuszczać – im dłużej próbujesz, tym większą masz wiedzę.

Małe kroki zawsze prowadzą do wielkich rzeczy.


Rok 2020 uświadomił mi to dobitnie! Nie można odpuszczać, po prostu.! Trzeba zalesić sposób, aby osiągnąć to, co sobie zakładamy i gdy będziemy konsekwentni w Naszym działaniu uda się osiągać wyznaczony cel.

Rok 2020 dał mi jeszcze jedną cenną lekcję życia. Zawsze zakładałam, że przyjaciele są jak druga rodzina. Trzeba o Nich dbać, pocieszać, gdy są smutni, pomagać w trudnych chwilach i być, kiedy nikogo innego nie ma w pobliżu. Byłam taką osobą, nigdy nie myślałam o sobie, ale o innych. W pewien sposób byłam ograniczona, zbyt dużą uwagę przywiązywałam do ludzi, którzy bardzo mało o mnie wiedzieli. Nie starali się zbytnio, abym to ja czułą się dobrze w danym miejscu, ponieważ to ja zawsze dostosowywałam się do sytuacji.

Myślisz, że udało się Tobie spotkać przyjaciela, gdy jest to tylko złudzenie, które sam sobie zagwarantowałeś….

Dlatego wiem, że nie warto ubolewać nad stratą czegoś, czego nigdy tak naprawdę nie było, ponieważ istniało to w pewnej rzeczywistości, ale jako złudzenie. W roku 2020 nauczyłam się dostrzegać ludzi tacy, jakimi są, stawiać na siebie i swoje możliwości. Osoby, które znałam, pokazały kim są, dzięki temu wiem, na kim mogę polegać. Życie chodzić bolesne i okrutne może Nas złamać bądź zmotywować. JA wybrałam motywację czego i Wam życzę w 2021.!!!

Opublikowane przez romanticsugar94

Podróżowanie to nie tylko zwiedzanie dalekich, nieznanych miejsc. To umiejętności odnalezie czegoś nowego w miejscu w którym juz byłeś, za każdym razem na nowo🌸💕💮❤️

8 myśli w temacie “Coś się kończy, aby mogło pojawić się nowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: